Top 10 ahg Anschütz Range Bag 60x27x37cm, Pistolentasche – Pouzdra a tašky na luk

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. KOMIRO GD

#ad

299, ahg ochranný obal range bag černý, 60x37x37

#ad
KOMIRO GD #ad - Materiál: vysoce kvalitní nylon odolný proti roztržení. Velká boční přihrádka nabízí místo až pro 8 zásobníků. 4 malé přihrádky se zipy. Vyjímatelná vnitřní kapsa s hlavní přihrádkou a 2 nastavitelnými postranními přihrádkami. Místo pro 2 až 3 krátké zbraně, munici, ochranu sluchu a nářadí.
ZnačkaKOMIRO GD #ad
VýrobceAHGAB|#ahg Anschütz #ad
Výška10.63
Délka23.62
Hmotnost6.72
Šířka14.57
Číslo dílu299
Modelka299
Záruka1 rok záruka výrobce

2. ahg Anschütz

#ad

XL, červená, nasazovací taška, ahg Anschütz Range Bag 60x27x37cm, 299-R taška na pistoli

#ad
ahg Anschütz #ad - 4 malé přihrádky se zipy, velká boční přihrádka nabízí místo až pro 8 zásobníků. Vyjímatelná vnitřní kapsa s hlavní přihrádkou a 2 nastavitelnými vedlejšími přihrádkami, pouzdro s karabinou k zavěšení na opasek. 1 přihrádka na láhev na pití, 4 gumové nožky. Místo pro 2 až 3 krátké zbraně, munici, ochranu sluchu a nářadí. Materiál: vysoce kvalitní nylon odolný proti roztržení * barva: červená * Délka: cca 60 cm Šířka: cca 37 cm Výška: cca 27 cm Hmotnost: cca 3050 g.
Značkaahg Anschütz #ad
VýrobceAHGAB|#ahg Anschütz #ad
Výška14.57
Délka23.62
Hmotnost6.72
Šířka10.63
Číslo dílu299-R
Modelka299-R
Záruka1 rok záruka výrobce

3. ProCase

#ad

Luxusní pistole, ProCase Taktická taška na pistoli, příslušenství, taška na lov, střelnice, cestovní taška, střelnici, sport – černá, černá, velká ruční zbraně, munice, zásobník

#ad
ProCase #ad - Celkem 12 elastických poutek ve střední a zadní přihrádce bezpečně drží zásobník. Hlavní přihrádka s nastavitelným rozdělovačem a 2 velkými kapsami nabízí místo až pro 3 – 4 pistole, chrániče uší a příslušenství. Protiskluzové nohy s vysokou hustotou udrží tašku před prachem, vodotěsné a s dlouhou životností, nečistotami a vlhkostí.

Dodatečná síťová kapsa ve střední přihrádce, 2 přední kapsy s páskem molle a pravá přihrádka nabízejí flexibilitu při organizaci vašeho vybavení. S kvalitními uzamykatelnými zipy v hlavní přihrádce, nastavitelný, aby vaše vybavení bylo ukryté blokovacím mechanismem není součástí dodávky; robustní obvodové rukojeti a odnímatelný, dobře polstrovaný ramenní popruh pro možnosti nošení.

Vyrobeno z kvalitního materiálu oxford 600d, chrání vaše vybavení před nejdrsnějšími okolními podmínkami a drsným opotřebením. Ideální dárek ke dni otců! Několik plně polstrovaných přihrádek a kapes nabízí dostatek místa pro vaše střelné zbraně, pistole, munici, co potřebujete pro dosah. Na levé straně se suchým zipem pro umístění vaší malé kartičky. Velikost: 39, 96 × 25, náboje, ochranu sluchu, spektivy, střelecké brýle, 88 × 28, rukavice a vše, zásobníky, 9 cm.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška0.65
Délka15.7
Hmotnost2.2
Šířka11.4
Číslo díluPC-08362238
ModelkaPC-08362238

4. DSLEAF

#ad

Shooting Gun Range Duffle Bag s 9 přihrádkami na zásobníky pro lovecké a range outdoorové aktivity, DSLEAF Tactical Pistol Range Bag pro 5 ručních zbraní

#ad
DSLEAF #ad - Rozměry: d: 16, 05". Kvalitní materiál a zesílené švy nabízejí pevnost, trvanlivost a díky tomu má váš Range Bag dlouhou životnost. Dobře vyvinutý: hlavní přihrádka taktické range bag obsahuje 4 vnitřní vyjímatelné dělicí příčky a 2 síťové kapsy, které nabízejí místo až pro 5 pistolí, chrániče uší a brýle.

Uzamykatelné dvoucestné zipy a vlajková nášivka jsou ideální pro milovníky zbraní. 2 přední kapsy s páskem molle, střelecké brýle, 2 boční kapsy na zip a 1 držák na láhve můžete nosit váš telefon, peněženku, munici, láhev a tak dále. Velká kapacita: přední kapsa na zip s 9 přihrádkami může nosit časopisy a chrániče uší. Své tašky a vybavení molle můžete připevnit pro větší dosah a další důležité věci. Silné polstrování chrání vaši zbraň před nárazy a údery.

Zadní kapsa nabízí také místo pro uložení vašeho příslušenství ke střelbě. Systém molle: přední a boční popruh molle tašky range duffle bag dále rozšiřuje kapacitu paměti a propůjčuje tašce elegantní vzhled. Uživatelsky přívětivá: brašna na stojan s nastavitelnými, 5" * Š: 12, 6" * v: 9, prodyšnými a polstrovanými ramenními popruhy nabízí pohodlný zážitek ze střelby a lovu. Vysoká kvalita: gun range bag je vyroben ze silného a těžkého nylonového materiálu, který chrání vaše vybavení před opotřebením.
ZnačkaDSLEAF #ad
VýrobceDSLEAF #ad
Číslo dílu012
Modelka012

5. DSLEAF

#ad

DSLEAF Tactical Pistol Range Bag se 4 kapsami na pistoli, polstrovaná taška Gun Duffle Range Bag se 16 přihrádkami na zásobníky a dalšími kapsami na munici a Essentials přihlášeno k patentu

#ad
DSLEAF #ad - Uzamykatelné dvoucestné zipy, průkazová okna a nášivka s vlajkami nášivka s vlajkami není součástí dodávky jsou ideální pro milovníky lovu. Uživatelsky přívětivé: nastavitelné, polstrované ramenní popruhy a rukojeť zajišťují pohodlný zážitek ze střelby a lovu.

Systém molle: přední a boční popruh molle tašky range duffle bag dále rozšiřuje kapacitu paměti a propůjčuje tašce elegantní vzhled. Dvě horní kapsy na zip nabízejí také místo pro uložení vašeho příslušenství pro střelbu. Rozměry: d: 16, 9" * Š: 11, 4" * v: 9, 4".44 kufříky na pistoli mohou vaši pistoli uchovávat odděleně a sametová podšívka chrání vaše vybavení před opotřebením a poškozením. Své tašky a vybavení molle můžete připevnit pro větší dosah a další důležité věci.

Velká kapacita: přední kapsa se zipem nabízí místo pro 16 časopisů. Dvě vnitřní vyjímatelné přepážky lze přizpůsobit vašim individuálním potřebám. Kvalitní materiál a zesílené švy nabízejí pevnost, trvanlivost a díky tomu má váš Range Bag dlouhou životnost. Patent. Dvě přední kapsy, boční kapsy na zip a zadní kapsa mohou nosit váš telefon, peněženku, munici, láhev a tak dále. Dobře vyvinutý: hlavní přihrádka nabízí místo pro 4 pistole, chrániče uší, brýle a další potřeby.
ZnačkaDSLEAF #ad
Výška9.45
Délka14.96
Šířka9.45
Modelka037

6. OneTigris

#ad

Taška na policejní zásah, Trekingový batoh, střelnici, OneTigris Range Bag, turistiku, taktická taška na zbraně pro lov, černá, outdoorové aktivity, rybaření

#ad
OneTigris #ad - Vyrobeno z kvalitních materiálů a podrobeno přísnému testování, znamená každé vybavení OneTigris překonat každou jinou značku a překonat je. Ideální jako taška pro outdoorové sporty, tašky na hlídky a mořské vaky. Mnoho účelů použití – tuto tašku lze použít na střelbu, lovecké výlety, střelecké sportovní tašky, venku, ve službě nebo při sportu.

Odnímatelný ramenní popruh – odnímatelný a polstrovaný ramenní popruh je nastavitelný od 96, 5 cm do 146, 5 cm a umožňuje dlouhodobé nošení venku při střelbě, lovu nebo jiných aktivitách.33 další vyjímatelné vnitřní rozdělovače, 1 velká síťová kapsa pro flexibilní uložení a 6 elastických popruhů v přední kapse pro 6 magnetů. Záruka onetigris taktická taška na zbraně onetigris je zajištěna 1letou zárukou.

Materiály s dlouhou životností -- range bag se skládá z polyesteru 1000D s vysoce kvalitními, uzamykatelnými zipy YKK na hlavní kapse a přední kapse, aby byla zajištěna bezpečná přeprava. Prostorná přihrádka -- hlavní vnitřní velikost policejní tašky činí 32 cm × 20, abyste si sami určili velikost přihrádek, 5 cm × 19 cm, speciálně vyvinutá pro lepší nošení pistole a munice.
ZnačkaOneTigris #ad
VýrobceOneTigris #ad
Výška16.54
Délka9.84
Hmotnost2.67
Šířka9.06
Číslo díluZQB01
ModelkaZQB01
Záruka12 měsíců

7. ahg Anschütz

#ad

Modrá, 48 cm, ahg Anschütz Kompaktní Range Bag od firmy ahg Anschütz. Sportovní taška

#ad
ahg Anschütz #ad - 4 malé přihrádky se zipy. Vyjímatelná vnitřní kapsa s hlavní přihrádkou a 1 nastavitelnou vedlejší přihrádkou. Místo pro 2 krátké kávy, munice, ochranu sluchu a nářadí. Velká boční přihrádka nabízí místo pro až 6 časopisů. Sáček s karabinou k zavěšení na opasek.
Značkaahg Anschütz #ad
Výrobceahg Anschütz #ad
Výška10.63
Délka18.9
Hmotnost5.84
Šířka14.57
Číslo dílu288
Modelka288
Záruka10 Jahre

8. AUMTISC

#ad

Munice příslušenství taška na lov, soutěž, AUMTISC Taktická taška Range-Bag taška na zbraně pistole taška na pistoli taška na pistoli, pro velké pistole, nabíjecí proužky, střelnici, černá

#ad
AUMTISC #ad - Vyrobeno z vysoce kvalitní polyesterové tkaniny 600D. Velikost tašky na zbraně: 38 cm × 22 cm × 26 cm Š × h × v. Pistole range bag uzamykatelné zipy pro obě boční přihrádky. Handgun range bag má spoustu plně polstrovaných a hlavní přihrádka obsahuje odnímatelný suchý zip pro osobní organizaci.

Taška range bag má dlouhou životnost a přesto lehká. Přátelské upozornění – doufáme, sdělte nám to prosím. Vyrobeno z vysoce kvalitní polyesterové tkaniny 600D. Uděláme maximum, že se vám bude líbit. Bezpečně držely a odolné proti poškrábání. Dalším skvělým znakem tohoto range Bag je odnímatelná kapsa na munici pro snadné čištění.

Pokud máte dotazy, abychom uspokojili každého zákazníka. Pouzdro na pistoli nabízí spoustu místa pro více než 3 ruční zbraně a příslušenství pro pistoli a řadu, uzavíratelné zipy pro obě boční přihrádky. Taška range bag má dlouhou životnost a přesto lehká. Tactical range bag má několik přihrádek, aby vaše ruční zbraně, chrániče uší, zásobníků, brýlí, munice a příslušenství atd.
ZnačkaAUMTISC #ad
VýrobceAUMTISC #ad
Hmotnost0.66
Číslo dílu2160
Modelka2160

9. ProCase

#ad

Střelnici, černá, velká pistole, outdoorový, sáček pro lov, munice, zásobník, sport, deluxe polstrovaná cestovní taška s pistolovou střelnicí, příslušenství, ProCase Taktická taška na zbraně

#ad
ProCase #ad - 2 nastavitelné přepážky umožňují individuální přizpůsobení hlavní přihrádky osobám až 3 pro zbraně a střelivo a chrániče uší, brýle. 6 elastických poutek v přední přihrádce bezpečně drží zásobníky; přední kapsa, 2 boční přihrádky a izolovaný držák lahví nabízejí různou flexibilitu při organizaci vašeho vybavení.

Vyrobeno z kvalitního materiálu oxford 600d s robustními zipy, odpuzuje vodu a má dlouhou životnost. Ideální dárek ke dni otců! Několik plně polstrovaných přihrádek a kapes nabízí dostatek místa pro vaše střelné zbraně, rukavice a vše, zásobníky, střelecké brýle, co potřebujete pro dosah. Ideální pro střelnici nebo víkendový lov. Integrovaná velká kapsa se suchým zipem v hlavní přihrádce nabízí místo až pro 3–4 pistole, zatímco silné polstrování chrání vaši zbraň před nárazy a nárazy.

Velikost: 42, pistole, náboje, spektivy, ochranu sluchu, munici, 9 × 25 × 25 cm. Chrání vaše vybavení před nejtvrdšími okolními podmínkami a drsným opotřebením. Robustní zavinovací rukojeti a odnímatelný, dobře polstrovaný ramenní popruh pro možnosti nošení; protiskluzové nohy s vysokou hustotou udrží vaši tašku před prachem, nastavitelný, nečistotami a vlhkostí.
ZnačkaProCase #ad
VýrobceProCase #ad
Výška3.1
Délka15.5
Hmotnost1.2
Šířka8.23
Číslo díluPC-08361645
ModelkaPC-08361645

10. URCheers

#ad

Taktisch Waffentasche Einsatztasche Pistolentasche, Range Bag, Wasserdicht Pistolen Einsatztasche Mehrzweck-Softcases Zubehörtasche für Outdoor-Aktivitäten die Jagd Schießstand Wettkampf Schwarz

#ad
URCheers #ad - Sie ist die beste wahl für die Sortierung und Aufbewahrung von Gegenständen während der Jagd. Mehrfachtaschen-designdie tasche ist mit mehreren taschen ausgestattet, darunter 1 Haupttasche, 6 kleine Magazinhalter und mehrere Seitentaschen.

Große kapazitätabmessung: 106' * 18' * 10'. Herausnehmbare fächeres gibt 2 herausnehmbare Fächer in den Haupttaschen. Multi-usedie tasche ist mit griffen und Schulterriemen gleichzeitig ausgestattet, so dass Sie sie als Handtasche oder Umhängetasche verwenden können. Langlebig und wasserfestdie jagdtasche ist aus 600D Oxford, robust und wasserfest. Sie können sie je nach Bedarf herausnehmen. Es kann ihre artikel in gutem Zustand in rauer Umgebung ohne Abrieb zu halten. Die tasche wiegt 1, handfeuerwaffe, wie wasserflasche, Taschenlampe, Ihre Outdoor-Essentials zu tragen, Sonnenbrille, aber sie kann Ihnen helfen, 5 kg, etc.
ZnačkaURCheers #ad
VýrobceURCheers #ad
Číslo dílu20220520003LJA
ModelkaRange Bag